ЗВУКОЗАПИС У POSTMIX STUDIO

POSTMIX - професійна студія звукозапису де ви можете записати власну музику від пісні до альбому, зробити рекламний радіо ролик, чи звук до телевізійного ролика, записати діалоги до художнього фільму або зробити звук до цілого фільму. Наше звукове обладнання на базі PRO TOOLS HD, це світовий стандарт якості у галузі. А багаторічний досвід допоможе здійснити найскладніші творчі задуми.

ЦІНИ НА ЗВУКОЗАПИС

Ціни на звукозапис залежать від типу, умов, складності та часу. Накопичування матеріалу від $10 за годину. Якщо ви бажаєте орендувати студію та обладнання і працювати з власним звукорежисером, то ціна складатиме від 200 грн за годину.

ЗВУКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Digital audio workstation PRO TOOLS HD TDM

Monitors: ADAM, GENELEC, DYNAUDIO

Microphones: Neumann, Audix, Rode, Sennheiser, Shure

ЗАПИСАНО У POSTMIX STUDIO

KERRIA - We Go Live Performance

MyRules cover band

Toys and hammers - Lonely road

Inferno - Stoy 2014

Inferno - Вільна 2017

Aftermoon - To You

Мікс ваших треків

Якщо ви вже маєте записані треки та бажаєте зробити якісний мікс, то можете надіслати матеріал до студії, де ми уважно послухаємо запис, щоб надати корисні поради щодо звучання окремих інструментів чи вокалу та зробити мікс за вашими побажаннями.

ЗВУКОВИЙ ПОСТПРОДАКШН POSTMIX STUDIO

Багаторічний досвід роботи у галузі аудіо постпродакшн, сотні клієнтів на теренах України так і за її межами, серед яких ведучі продакшн хауси та рекламні агентства, найскладніші завдання та неперевершений результат - ось чому ви можете довірити нам свої проекти. Реклама для радіо та ТБ, музикальне оформлення, саунддизайн, звук на локації - все це та ще багато іншого ви можете замовити у студії POSTMIX.

ЗАПИС НАЖИВО У POSTMIX STUDIO

Вашу музику почують. Ми запишемо кожен інструмент та вокал окремим треком під час виконання наживо, щоб після запису зробити гарний мікс. Зазвичай, достатньо зіграти декілька дублів та й обрати, той що подобається найбільше. Додатково можна записати окремі партії та бек вокали - усе задля творчого настрою.